Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Коломийські чорнобильці-волонтери
7:38 PM
Коломийські чорнобильці-волонтери

Світлина від Maryna Komar.

Maryna Komar додала 2 нові світлини — з Віктором Позніком.

1 год · 

Дуже складно передати почуття, які охоплюють, мабуть, кожного на звістку про онкологічне захворювання. Тим більше, якщо йдеться про дитину. І немає значення чия це дитина. Тут вже враховується кожна хвилина. Тому так важливе швидке реагування на заклик про допомогу.
Найсердечніша подяка Віктору Позніку, М.Кенюк і Ірині Самойловій за ліки для онкохворої дитини!

Світлина від Maryna Komar.

Переглядів: 121 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 121 2 »
12  
працюємо далі

11  
з святом Покрови нас всіх

10  
дякуємо вам щиро.кошти підуть на закупку ліків для передової в АТО.ХАЙ БОГ ВАМ ДОПОМАГАЄ ЗАВЖДИ І ВСЮДИ

9  
‎Віктор Познік‎ до Andrzej Urbański
10 хв ·
Андрію.щиро вдячні за матеріальну допомогу в сумі 2200 грн.пані Елла все нам переслала.хай бог дає здоров.я та мир всім нам.з святом Покрови.спокою та злагоди і здобутків.

8  
Коломия.наша капличка-чорнобильський спас.а 14.10.2017р минає 15 років з дня її освячення.також 14.10.2017 року минає 9 років з дня освячення нашій другій капличці-чорнобильський спас.що розташована в Пущі Водиці.в приміщення дитячого диспансеру радіаційного захисту населення...УПЦ КП-їх освячували священники патріарха Філарета.щиро вітаємо всіх нас з святом Покрови...

7  
Джурків.Коломийського р-ну...вчителька 3 класу.що є дочкою директора школи.написала дитині.що постраждала від наслідків ЧАЕС.в щоденнику.в п.ятницю ЧЕРВОНИМ чорнилом.що дитина винна в тому.що .що не принесла 300 грн за харчування дитини.а дитина харчується безкоштовно в школі.бо має пільги...чому така наруга над дитиною.чому відділ освіти Коломийського р-ну тримає таку горе-вчительку і маму її-директора школи на посаді?адже тут вкрадені дитячі кошти за харчування.і в новому законі про освіту категорично заборонено робити записи вчителькою в щоденнику дитини такого погрозливого змісту...чи не пора мамі з дочкою переходити в прибиральниці?а дитину залишити в спокої...

6  
з богом.побратими

5  
Нині день народження святкує моя дорога дружина.наша мама та бабуся Познік Марія Богданівна.щиро вітаємо та бажаємо мирного неба і здоров.я.спокою та втіхи від дітей і внуків.хай Бог допомагає завжди і всюди.дякуємо за все.

4  
ми волонтери вже четвертий рік

0
3  
Maryna Komar додала 2 нові світлини — з Віктором Позніком.1 год · Дуже складно передати почуття, які охоплюють, мабуть, кожного на звістку про онкологічне захворювання. Тим більше, якщо йдеться про дитину. І немає значення чия це дитина. Тут вже враховується кожна хвилина. Тому так важливе швидке реагування на заклик про допомогу.
Найсердечніша подяка Віктору Позніку, М.Кенюк і Ірині Самойловій за ліки для онкохворої дитини!

1-10 11-12
Ім`я *:
Email *:
Код *: