Головна » 2018 » Квітень » 23 » наша пята проща і волонтерство....
4:06 PM
наша пята проща і волонтерство....

Віктор Познік

14 хв · 

хай з Богом спочивають всі наші побратими-ліквідатори аварії на ЧАЕС.що раптово покинули цей білий світ.вони занесені довічно у велику чорнобильську поминальну книгу...

 

Переглядів: 32 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2 Віктор Познік  
ми-‎Наталія Оліградська‎ до Типова Коломия
1 год ·
26 квітня 1986 року лягло чорною плямою на нашу блакитну планету. 32 роки пройшло з тих пір як смертоносний пил з ядерної печі четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС покрив хати, поля та ліси. Чорнобиль не має минулого часу. Він і досі є проблемою сьогодення і, на жаль, буде нагадувати про себе й нашим нащадкам, яким необхідно допомогти усвідомити масштаби катастрофи та осмислити уроки трагедії у всіх сферах життя.
З приводу трагічної дати в бібліотеці розпочалась екологічно-історична година «Чорнобиль – біль душі» з учнями ЗОШ № 8,класні керівники Арсенич Л.В. та Голинська Л.В. ,на якій бібліотекар Бакай Л.В. розповіла про тих героїв, які в умовах смертельного радіоактивного опромінення працювали над подоланням ядерної стихії.
Присутні переглянули «Актуальне інтерв’ю» про поїздку коломийських чорнобильців на п’яту прощу до Чорнобильського храму і до міста Прип’ять.
Продовження заходу відбулося в офісі громадської організації «Коломийське об’єднання ветеранів,інвалідів,волонтерів «Союз Чорнобиль України"» . Голова правління громадської організації «Коломийське об’єднання ветеранів,інвалідів,волонтерів «Союз Чорнобиль України» Віктор Іванович Познік поділився спогадами свого перебування в Чорнобилі, особистими переживаннями від побачених картин та розповів про страшні наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ сторіччя. На заході були також присутні ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС: Шелест Тамара Станіславівна, Христофулов Володимир, Данькевич Володимир. В офісі учні мали можливість переглянути світлини наших краян ліквідаторів ,які Віктор Іванович збирав протягом всього часу.

0
1 viktor  
Віктор Познік14 хв · хай з Богом спочивають всі наші побратими-ліквідатори аварії на ЧАЕС.що раптово покинули цей білий світ.вони занесені довічно у велику чорнобильську поминальну книгу...

Ім`я *:
Email *:
Код *: