Головна » 2017 » Грудень » 3 » ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ЛІКВІДАТОРІВ З НАШИМ СУМНИМ СВЯТОМ.ПРОДОВЖУЄМО СВОЮ ВОЛОНТЕРСЬКУ ПРАЦЮ.З БОГОМ.
1:01 PM
ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ЛІКВІДАТОРІВ З НАШИМ СУМНИМ СВЯТОМ.ПРОДОВЖУЄМО СВОЮ ВОЛОНТЕРСЬКУ ПРАЦЮ.З БОГОМ.
МИ ПРОДОВЖУЄМО СВОЮ РОБОТУ.ГАРНИХ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ.МИРУ ТА ЗДОРОВ.Я НАМ ВСІМ.
Переглядів: 61 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
4  
Мовчки.знову.ми зібрали 100 подарунків для діточок.до дня св.Миколая і дитячі вишиванки та дитячі книжки відправимо їх завтра в Попасну.на передову в нашу 10-тку.комбригу.щоб наші воїни мали можливість привітати дітей з передової.хай Бог помагає нам всім.також всі медикаменти.одяг та продукти відправимо новою поштою нашим воїнам 10 ГШБ.здоров.я та миру. —дякуємо ПП Куничак.Міша Познік. Василь Кенюк, Maria Kenyuk, Тамара Довгич та Петро Бойчук в Місто Коломия.дякуємо С.Фурик та дівчатам-заробітчанам з Італії.за допомогу та підтримку.нині посилку відправили на Попасну 8.12.17р.

3  
Мовчки.знову.ми зберемо 100 подарунків для діточок.до дня св.Миколая і відправимо їх на передову в нашу 10-тку.комбригу.щоб наші воїни мали можливість привітати дітей з передової.хай Бог помагає нам всім.також всі медикаменти.одяг та продукти відправимо новою поштою нашим воїнам 10 ГШБ.здоров.я та миру. — із Василь Кенюк, Maria Kenyuk, Тамара Довгич та Петро Бойчук в Місто Коломия.

2  
завжди і всюди

0
1  
ПРОСТО РОБІТЬ ДОБРО

Ім`я *:
Email *:
Код *: