Головна » 2022 » Серпень » 1 » СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ-НАВІКИ СЛАВА БОГУ.таке звертання і відповідь має бути у вірян ПЦУ.Вже 20 років ми ремонтуємо капличку.без держкоштів збуд
5:24 AM
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ-НАВІКИ СЛАВА БОГУ.таке звертання і відповідь має бути у вірян ПЦУ.Вже 20 років ми ремонтуємо капличку.без держкоштів збуд

Переглядів: 97 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
рСЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ-НАВІКИ СЛАВА БОГУ.таке звертання і відповідь має бути у вірян ПЦУ.Вже 20 років ми ремонтуємо капличку.без держкоштів збудовану.свою.самі.памятник архітектури України.бетон застив.наша каплички-чорнобильський спас.Мазепи.88.влада відмовилась допомагати.звертаємось до небайдужих.є ще 10 вишиванок . що закупили раніше.Минуло 11 років нашому сайту-kolo-chornobyl.at.ua-Волонтеримо 8 років..Клевань.госпіталь.Рівне.Сарни.батьківщина.відвідав могили батьків.пролікувася.продовжуємо волонтерство.отримали медаль від ПЦУ за волонтерство.дякуємо всім причетним. готуємо 30-ту передачу на передову цього року.влада обісьцяла поточний ремонт вулиці Млинська-Бенцаля-вони ж обісцяли.чекаємо на перемогу.з порохом.з ЄС-НАТО. без зекгбпукіна.БЕЗ ЦЕРКВИ-СЕКТИ КГБПУКІНА.дякуємо ЗСУслава їм.слава УКРАЇНІ.З Богом.

2 viktor  
0
тСЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ-НАВІКИ СЛАВА БОГУ.таке звертання і відповідь має бути у вірян ПЦУ.Вже 20 років ми ремонтуємо капличку.без держкоштів збудовану.свою.самі.памятник архітектури України.бетон застив.наша каплички-чорнобильський спас.Мазепи.88.влада відмовилась допомагати.звертаємось до небайдужих.є ще 10 вишиванок . що закупили раніше.Минуло 11 років нашому сайту-kolo-chornobyl.at.ua-Волонтеримо 8 років..Клевань.госпіталь.Рівне.Сарни.батьківщина.відвідав могили батьків.пролікувася.продовжуємо волонтерство.отримали медаль від ПЦУ за волонтерство.дякуємо всім причетним. готуємо 30-ту передачу на передову цього року.влада обісьцяла поточний ремонт вулиці Млинська-Бенцаля-вони ж обісцяли.чекаємо на перемогу.з порохом.з ЄС-НАТО. без зекгбпукіна.БЕЗ ЦЕРКВИ-СЕКТИ КГБПУКІНА.дякуємо ЗСУслава їм.слава УКРАЇНІ.З Богом.

1 viktor  
0
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ-НАВІКИ СЛАВА БОГУ.таке звертання і відповідь має бути у вірян ПЦУ.Вже 20 років ми ремонтуємо капличку.без держкоштів збудовану.свою.самі.памятник архітектури України.бетон застив.наша каплички-чорнобильський спас.Мазепи.88.влада відмовилась допомагати.звертаємось до небайдужих.є ще 10 вишиванок . що закупили раніше.Минуло 11 років нашому сайту-kolo-chornobyl.at.ua-Волонтеримо 8 років..Клевань.госпіталь.Рівне.Сарни.батьківщина.відвідав могили батьків.пролікувася.продовжуємо волонтерство.отримали медаль від ПЦУ за волонтерство.дякуємо всім причетним. готуємо 30-ту передачу на передову цього року.влада обісьцяла поточний ремонт вулиці Млинська-Бенцаля-вони ж обісцяли.чекаємо на перемогу.з порохом.з ЄС-НАТО. без зекгбпукіна.БЕЗ ЦЕРКВИ-СЕКТИ КГБПУКІНА.дякуємо ЗСУслава їм.слава УКРАЇНІ.З Богом.

Ім`я *:
Email *:
Код *: