"Галичина", 23 квітня 2011 року

 

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

 

                26 квітня минає 25 років з часу широкомасштабної ядерної катастрофи в Чорнобилі, яка ввійшла в історію України та світу як одна з найтрагічніших у житті людства XX століття. Чорнобиль став лихом для всієї Європи.

                Погіршення здоров'я населення через отруєння радіонуклідами, особливо дітей, втрата рідних домівок, нажитого майна, порушення звичного ритму життя — ось далеко не весь перелік гірких наслідків тієї незагоєної й досі рани.

                Серед сотень тисяч українців, хто, не шкодуючи власного життя і здоров'я, боровся зі страшним лихом, допомагав іншим вижити, відроджувати обпалену радіацією землю, було чимало  наших земляків.

                Прикарпатці сумлінно виконували покладену на них рятівну місію, виявляючи високий професіоналізм, справжній героїзм та самовідданість. Ризикуючи життям, ніхто з них не думав про нагороди, відзнаки, пільги.

                Відлуння біди не стихає. Тисячі співвітчизників завчасно пішли із життя. Чорнобиль ще довго нагадуватиме про себе. Проте суверенна держава Україна робитиме все від неї залежне, щоб подібне до цього не повторилося.

                А ми з вами покликані берегти й піклуватися про тих, хто жертвував собою, рятуючи світ. Аби вистояти в боротьбі з прогресуючими недугами та життєвими негараздами, чорнобильцям потрібна державна турбота і підтримка громади.

Схилімо голови у глибокій жалобі і щирій молитві за загиблих синів і доньок Прикарпаття і хай це видання, як знак нашої пам'яті, увіковічнить подвиг чорнобильців задля нашого майбутнього.

З повагою —

 

                                                                         

 

Михайло ВИШИВАНЮК,                                                                                 Олександр СИЧ,

       голова облдержадміністрації.                                                               голова обласної ради."Вільний голос", 22 квітня 2011 року

 

 

Шановні співвітчизники!

 

      26 квітня 2011 року виповнюється 25 років аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Вже чверть століття в цей день ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Молимося за душі тих, чиї життя обірвав неприборканий атом. Ми вклоняємося вашому героїзму, хоробрості, відданості службовому обов’язку, які врятували світ від смертельних променів радіації. Ваш людський подвиг неоціненний, ваш мужній вчинок ніколи не буде забутий.

      Ви не думали про звання та нагороди. Не ховалися за спинами колег. Ви, не шкодуючи себе, з голими руками йшли у бій перемагати невидимого ворога. Ціною власного життя та здоров’я захистили людство від ядерного вогню Чорнобильського реактора.

      У скорботі віддаємо шану померлим ліквідаторам. Вічна їм пам’ять.

                Від усього серця висловлюємо подяку живим. Від імені депутатського корпусу міста і району та себе особисто щиро зичимо вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, благополуччя та достатку вашим родинам! І нехай береже вас Бог!

                                               

        Михайло НЕГРИЧ,                                Богдан БОЛЮК,                             Ігор СЛЮЗАР,

голова райдержадміністрації.                              голова районної ради.               міський голова.