Ми маємо намір видати цього року книгу пам`яті "Чорнобиль. Коломийщина. 25 років потому" (робоча назва).

Редакційна рада сподівається на співпрацю зі всіма категоріями "чорнобильців" Коломийщини, насамперед - заповнення анкет, а також за зауваження і пропозиції щодо матеріалів, виявлені помилки та неточності.

Нижче подаємо можливі майбутні матеріали.Шановний читачу!

 

         Ти тримаєш в руках книгу «ЧОРНОБИЛЬ. КОЛОМИЙЩИНА. 25 РОКІВ ПОТОМУ”.

         Чорнобиль  не має минулого часу. Трагічна дата 26 квітня 1986 року навічно викарбувана у історії людства.

         Вогонь Чорнобильської катастрофи опалив нашу землю та наші душі. Ще й досі ми не можемо сповна оцінити чи навіть осмислити її наслідки. Знаємо одне: гіркоту ядерного полину ми відчуватимемо завжди.

         Сьогодні, перегортаючи сторінки цієї книги,  ми знову повертаємося до пам’яті про те лихо, що болем відгукнулося у наших серцях, вшановуючи всіх, хто, не вагаючись, вступив у двобій зі стихією, закрив собою світ від жахливих променів радіації.

         Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності наших земляків. Вибух, який пронизав тишу поліської ночі, висвітлив і найкращі людські якості тих, хто став на боротьбу з "мирним" атомом.

        

Шановні друзі!

 

         Взявши в руки цю книгу, знайте, що в ній — долі наших  людей: тих, хто поруч з нами, і тих, хто вже відійшов у вічність.     

         Прочитаймо про них самі і нехай прочитають про них наші діти і внуки. А коли дійдемо до останньої сторінки, схилімо голови в скорботному мовчанні, вшановуючи тих, хто свідомо вступив у двобій з ядерним пеклом... Віддаймо належну шану живим героям, які не шкодували життя та здоров'я у боротьбі з екологічним лихом.

         Перед чорнобильцями МИ - у вічному боргу!
Слово до читача


Слово влади з нагоди 25 роковин


Про капличку "Чорнобильський Спас"


Про Чорнобиль з Австралії до 10-их роковин


Про капличку у Пущі-Водиці


Спогади ліквідаторів аварії на ЧАЕС


"Чорнобильці" Коломийщини


Твори коломийських авторів на Чорнобильську тематику