Головна » 2022 » Березень » 20 » Доброго вечора.ми.чорнобильці.з України.Волонтеримо 8 р.Молимось за наше військо.щоб зупинити війну. готуємо 10-ту та 11-ту передачі.на фро
2:31 PM
Доброго вечора.ми.чорнобильці.з України.Волонтеримо 8 р.Молимось за наше військо.щоб зупинити війну. готуємо 10-ту та 11-ту передачі.на фро

Переглядів: 123 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
тДоброго вечора.ми.чорнобильці.з України.Волонтеримо 8 р.Молимось за наше військо.щоб зупинити війну. готуємо 10-ту та 11-ту передачі.на фронт. прийняли 45 біженців. всіх розмістили.треба 100.000гр.на ремонт каплички.однак місяць ми розміщували пропозиції по ремонту і нам .на жаль.ніхто не допоміг.карточка заблокована місяць тому.влада міста.району і РДА ТЕЖ ВІДМОВИЛИСЬ ДОПОМАГАТИ РЕМОНТУВАТИ НАШУ КАПЛИЦЮ-ПАМЯТНИК АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ. встановили скриньку з склом.на свічки виготовлену з металу та скла.свічки вітер не буде задувати.в піску.в ящику.це знову 3000гр.ремонт ями на капличці- самі засипали гравієм і піском.щоб не було соромно на 26 квітня.буде служба Божа за всіх померлих від чорнобильського лиха.о 12.00год.влада знову не прийде.Ми 33 передачі вислали на передову за 2021р.капличка буде без ремонту.на жаль.головне перемога з фашистами кремля.

2 viktor  
0
ьДоброго вечора.ми.чорнобильці.з України.Волонтеримо 8 р.Молимось за наше військо.щоб зупинити війну. готуємо 10-ту та 11-ту передачі.на фронт. прийняли 45 біженців. всіх розмістили.треба 100.000гр.на ремонт каплички.однак місяць ми розміщували пропозиції по ремонту і нам .на жаль.ніхто не допоміг.карточка заблокована місяць тому.влада міста.району і РДА ТЕЖ ВІДМОВИЛИСЬ ДОПОМАГАТИ РЕМОНТУВАТИ НАШУ КАПЛИЦЮ-ПАМЯТНИК АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ. встановили скриньку з склом.на свічки виготовлену з металу та скла.свічки вітер не буде задувати.в піску.в ящику.це знову 3000гр.ремонт ями на капличці- самі засипали гравієм і піском.щоб не було соромно на 26 квітня.буде служба Божа за всіх померлих від чорнобильського лиха.о 12.00год.влада знову не прийде.Ми 33 передачі вислали на передову за 2021р.капличка буде без ремонту.на жаль.головне перемога з фашистами кремля.

1 viktor  
0
Доброго вечора.ми.чорнобильці.з України.Волонтеримо 8 р.Молимось за наше військо.щоб зупинити війну. готуємо 10-ту та 11-ту передачі.на фронт. прийняли 45 біженців. всіх розмістили.треба 100.000гр.на ремонт каплички.однак місяць ми розміщували пропозиції по ремонту і нам .на жаль.ніхто не допоміг.карточка заблокована місяць тому.влада міста.району і РДА ТЕЖ ВІДМОВИЛИСЬ ДОПОМАГАТИ РЕМОНТУВАТИ НАШУ КАПЛИЦЮ-ПАМЯТНИК АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ. встановили скриньку з склом.на свічки виготовлену з металу та скла.свічки вітер не буде задувати.в піску.в ящику.це знову 3000гр.ремонт ями на капличці- самі засипали гравієм і піском.щоб не було соромно на 26 квітня.буде служба Божа за всіх померлих від чорнобильського лиха.о 12.00год.влада знову не прийде.Ми 33 передачі вислали на передову за 2021р.капличка буде без ремонту.на жаль.головне перемога з фашистами кремля.

Ім`я *:
Email *:
Код *: