Головна » 2022 » Серпень » 17 » Ліна Костенко 2 д. · ...Я пригадала матір молодою. Вона у мене, як була молодша, була предивна, як на людський глузд
12:26 PM
Ліна Костенко 2 д. · ...Я пригадала матір молодою. Вона у мене, як була молодша, була предивна, як на людський глузд

Переглядів: 48 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
р..Я пригадала матір молодою.Вона у мене, як була молодша,була предивна, як на людський глузд.Було, сльозами набрякають очі,вона ж сміється кутиками вуст.Таке обличчя чи така вже звичка,а голосочок! – чистий, мов кришталь.Така була красива молодичка,вуста сміються, а в очах печаль.Вона й мені казала: – Як не буде,не скигли, доню, то великий брид.Здушили сльози – не виходь на люди.Болить душа – не виявляй на вид.Як горе те сподіялося з нами, –не стало батька, то на другий ріктак хлопці і ходили табунами,щоб хоч побачить матір звіддалік.

2 viktor  
0
о..Я пригадала матір молодою.Вона у мене, як була молодша,була предивна, як на людський глузд.Було, сльозами набрякають очі,вона ж сміється кутиками вуст.Таке обличчя чи така вже звичка,а голосочок! – чистий, мов кришталь.Така була красива молодичка,вуста сміються, а в очах печаль.Вона й мені казала: – Як не буде,не скигли, доню, то великий брид.Здушили сльози – не виходь на люди.Болить душа – не виявляй на вид.Як горе те сподіялося з нами, –не стало батька, то на другий ріктак хлопці і ходили табунами,щоб хоч побачить матір звіддалік.

1 viktor  
0
..Я пригадала матір молодою.Вона у мене, як була молодша,була предивна, як на людський глузд.Було, сльозами набрякають очі,вона ж сміється кутиками вуст.Таке обличчя чи така вже звичка,а голосочок! – чистий, мов кришталь.Така була красива молодичка,вуста сміються, а в очах печаль.Вона й мені казала: – Як не буде,не скигли, доню, то великий брид.Здушили сльози – не виходь на люди.Болить душа – не виявляй на вид.Як горе те сподіялося з нами, –не стало батька, то на другий ріктак хлопці і ходили табунами,щоб хоч побачить матір звіддалік.

Ім`я *:
Email *:
Код *: