Головна » 2019 » Серпень » 29 » наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...дякуємо всім.
4:19 PM
наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...дякуємо всім.

Віктор Познік з Maria Kenyuk і ще 18 осіб перебувають в КЗОЗ ОЛІЛ. «Обласна лікарня інтенсивного лікування м.Маріуполь».

2 год · Mariupol · 

Наша передача на передовій- ліки з Італії дякуємо родині М.Кенюк та родині Р.Куничак.всім нашим волонтерам та капеланам з передової. з Богом.

Переглядів: 483 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
ми-Віктор Познік з Maria Kenyuk і ще 18 осіб перебувають в КЗОЗ ОЛІЛ. «Обласна лікарня інтенсивного лікування м.Маріуполь».2 год · Mariupol · Наша передача на передовій- ліки з Італії дякуємо родині М.Кенюк та родині Р.Куничак.всім нашим волонтерам та капеланам з передової. з Богом.

2 viktor  
0
так-Віктор Познік з Maria Kenyuk і ще 18 осіб перебувають в КЗОЗ ОЛІЛ. «Обласна лікарня інтенсивного лікування м.Маріуполь».2 год · Mariupol · Наша передача на передовій- ліки з Італії дякуємо родині М.Кенюк та родині Р.Куничак.всім нашим волонтерам та капеланам з передової. з Богом.

1 viktor  
0
Віктор Познік з Maria Kenyuk і ще 18 осіб перебувають в КЗОЗ ОЛІЛ. «Обласна лікарня інтенсивного лікування м.Маріуполь».2 год · Mariupol · Наша передача на передовій- ліки з Італії дякуємо родині М.Кенюк та родині Р.Куничак.всім нашим волонтерам та капеланам з передової. з Богом.

Ім`я *:
Email *:
Код *: