Головна » 2019 » Вересень » 15 » наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...Маріуполь.наші ліки для матусі атовця.
7:07 PM
наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...Маріуполь.наші ліки для матусі атовця.

Переглядів: 266 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
ми-Віктор Познік12 хв. · Ліки від астми для матусі атошника з Маріуполя донецької області дякуємо родині Кенюк Марія з передачі попередньої для морпіхів-так нам відписав капелан Олександр.це з попередньої нашої передачі.дякуємо всім щиро.з Богом і людьми.ми переможемо. — разом із Maria KenyukАлла Кулікова-ПознікOksana Gorodetskaya та 24 інших.

2 viktor  
0
Віктор Познік12 хв. · так-Ліки від астми для матусі атошника з Маріуполя донецької області дякуємо родині Кенюк Марія з передачі попередньої для морпіхів-так нам відписав капелан Олександр.це з попередньої нашої передачі.дякуємо всім щиро.з Богом і людьми.ми переможемо. — разом із Maria KenyukАлла Кулікова-ПознікOksana Gorodetskaya та 24 інших.

1 viktor  
0
Віктор Познік12 хв. · Ліки від астми для матусі атошника з Маріуполя донецької області дякуємо родині Кенюк Марія з передачі попередньої для морпіхів-так нам відписав капелан Олександр.це з попередньої нашої передачі.дякуємо всім щиро.з Богом і людьми.ми переможемо. — разом із Maria KenyukАлла Кулікова-ПознікOksana Gorodetskaya та 24 інших.

Ім`я *:
Email *:
Код *: