Головна » 2019 » Листопад » 27 » наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...медицина для АТО-наші 23 передачі за рік на передову.дякуємо.з БОГОМ.
1:57 PM
наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...медицина для АТО-наші 23 передачі за рік на передову.дякуємо.з БОГОМ.

Віктор Познік разом з Людмилою Балабус та 8 іншими особами.

1 год · 

Медицина для АТо-Ми нині отримали знову передачу з медикаментами.почанаємо складати передачі-цей раз з Чехії.завтра отримуєм також передачу з медикаментами з Італії.до кінця тижня відправимо три передачі на передову-в нашу 10 ГШБ.Северодонецьк-медсанбат.батальйон глубинної розвідки.Маріуполь-нашим морпіхам в медсанбат.все буде відправлено до кінця тижня новою поштою.щиро вдячні М.Кенюк з родиною.Г.Карач з родиною.Р.Куничаку з родиною.А.Кошкіну.Л.Непийвода.Л.Яремчук.М.Негрич.Л.Балабус.дай Бог вам всім здоров.я.дякуємо всім.хто підтримує нас та допомагає.з Богом.всього 23 передачі цього року. — разом із Алла Кулікова-Познік, Maria Kenyuk, Бэт Бэт та 36 інших.

Переглядів: 301 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
так-Віктор Познік разом з Людмилою Балабус та 8 іншими особами.1 год · Медицина для АТо-Ми нині отримали знову передачу з медикаментами.почанаємо складати передачі-цей раз з Чехії.завтра отримуєм також передачу з медикаментами з Італії.до кінця тижня відправимо три передачі на передову-в нашу 10 ГШБ.Северодонецьк-медсанбат.батальйон глубинної розвідки.Маріуполь-нашим морпіхам в медсанбат.все буде відправлено до кінця тижня новою поштою.щиро вдячні М.Кенюк з родиною.Г.Карач з родиною.Р.Куничаку з родиною.А.Кошкіну.Л.Непийвода.Л.Яремчук.М.Негрич.Л.Балабус.дай Бог вам всім здоров.я.дякуємо всім.хто підтримує нас та допомагає.з Богом.всього 23 передачі цього року. — разом із Алла Кулікова-Познік, Maria Kenyuk, Бэт Бэт та 36 інших.

2 viktor  
0
ми-Віктор Познік разом з Людмилою Балабус та 8 іншими особами.1 год · Медицина для АТо-Ми нині отримали знову передачу з медикаментами.почанаємо складати передачі-цей раз з Чехії.завтра отримуєм також передачу з медикаментами з Італії.до кінця тижня відправимо три передачі на передову-в нашу 10 ГШБ.Северодонецьк-медсанбат.батальйон глубинної розвідки.Маріуполь-нашим морпіхам в медсанбат.все буде відправлено до кінця тижня новою поштою.щиро вдячні М.Кенюк з родиною.Г.Карач з родиною.Р.Куничаку з родиною.А.Кошкіну.Л.Непийвода.Л.Яремчук.М.Негрич.Л.Балабус.дай Бог вам всім здоров.я.дякуємо всім.хто підтримує нас та допомагає.з Богом.всього 23 передачі цього року. — разом із Алла Кулікова-Познік, Maria Kenyuk, Бэт Бэт та 36 інших.

1 viktor  
0
Віктор Познік разом з Людмилою Балабус та 8 іншими особами.1 год · Медицина для АТо-Ми нині отримали знову передачу з медикаментами.почанаємо складати передачі-цей раз з Чехії.завтра отримуєм також передачу з медикаментами з Італії.до кінця тижня відправимо три передачі на передову-в нашу 10 ГШБ.Северодонецьк-медсанбат.батальйон глубинної розвідки.Маріуполь-нашим морпіхам в медсанбат.все буде відправлено до кінця тижня новою поштою.щиро вдячні М.Кенюк з родиною.Г.Карач з родиною.Р.Куничаку з родиною.А.Кошкіну.Л.Непийвода.Л.Яремчук.М.Негрич.Л.Балабус.дай Бог вам всім здоров.я.дякуємо всім.хто підтримує нас та допомагає.з Богом.всього 23 передачі цього року. — разом із Алла Кулікова-Познік, Maria Kenyuk, Бэт Бэт та 36 інших.

Ім`я *:
Email *:
Код *: