Головна » 2019 » Листопад » 20 » наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...наша 20-та передача на передову в госпіталь.з Богом.
2:37 PM
наш Чорнобиль...ЛІКВІДАТОРИ...волонтерство наше...наша 20-та передача на передову в госпіталь.з Богом.

Віктор Познік

2 год · 

Наша 20 передача-вся медицина.мед.фасолі.продукти.бальзам Позніка.Карач-медицина теж.залишки.памперси. нині новою поштою відправлена в госпіталь на передову з Богом дякуємо всім-пані волонтер.завтра відправляємо в госпіталь ваш мед та фасолі.зранку.в офісі.чекаємо.дякую.а також всю медицину та памперси і продукти.з Богом. — разом з Аллою Куліковою-Познік та 7 іншими особами. — разом із Андрій Бурачик. — разом із Світлана Корпан, Марія Познік, Іра Демчук та 37 інших. — разом із Володимир КметюкІванченко Клавдія та Військовий Оркестр Едельвейс.

Переглядів: 404 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
так-Віктор Познік2 год · Наша 20 передача-вся медицина.мед.фасолі.продукти.бальзам Позніка.Карач-медицина теж.залишки.памперси. нині новою поштою відправлена в госпіталь на передову з Богом дякуємо всім-пані волонтер.завтра відправляємо в госпіталь ваш мед та фасолі.зранку.в офісі.чекаємо.дякую.а також всю медицину та памперси і продукти.з Богом. — разом з Аллою Куліковою-Познік та 7 іншими особами. — разом із Андрій Бурачик. — разом із Світлана Корпан, Марія Познік, Іра Демчук та 37 інших. — разом із Володимир КметюкІванченко Клавдія та Військовий Оркестр Едельвейс.

2 viktor  
0
ми-Віктор Познік2 год · Наша 20 передача-вся медицина.мед.фасолі.продукти.бальзам Позніка.Карач-медицина теж.залишки.памперси. нині новою поштою відправлена в госпіталь на передову з Богом дякуємо всім-пані волонтер.завтра відправляємо в госпіталь ваш мед та фасолі.зранку.в офісі.чекаємо.дякую.а також всю медицину та памперси і продукти.з Богом. — разом з Аллою Куліковою-Познік та 7 іншими особами. — разом із Андрій Бурачик. — разом із Світлана Корпан, Марія Познік, Іра Демчук та 37 інших. — разом із Володимир КметюкІванченко Клавдія та Військовий Оркестр Едельвейс.

1 viktor  
0
Віктор Познік2 год · Наша 20 передача-вся медицина.мед.фасолі.продукти.бальзам Позніка.Карач-медицина теж.залишки.памперси. нині новою поштою відправлена в госпіталь на передову з Богом дякуємо всім-пані волонтер.завтра відправляємо в госпіталь ваш мед та фасолі.зранку.в офісі.чекаємо.дякую.а також всю медицину та памперси і продукти.з Богом. — разом з Аллою Куліковою-Познік та 7 іншими особами. — разом із Андрій Бурачик. — разом із Світлана Корпан, Марія Познік, Іра Демчук та 37 інших. — разом із Володимир КметюкІванченко Клавдія та Військовий Оркестр Едельвейс.

Ім`я *:
Email *:
Код *: