Головна » 2011 » Березень » 26 » Підтримайте!
1:27 PM
Підтримайте!

Підтримайте!

Дякуємо що ви сюди зайшли !!!

       26 квітня 2011 року цілий світ відзначив сумні 25-ті роковини Чорнобильської трагедії. Але акція "Дзвони Чорнобиля" триває цілорічно.
         Коломийська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» (голова правління – Віктор Познік) та комітет «Діти Чорнобиля» (голова – отець Іван Остафійчук) звертаються до небайдужих жителів Коломийщини з проханням відгукнутися на акцію «Дзвони Чорнобиля» та надати по можливості матеріальну допомогу. Розглянемо будь-які варіанти.

Підтримайте хронічно хворих ліквідаторів, вдів, малозабезпечені сім`ї.
Щиро дякуємо!

------------------------------------------------------------------------

Національний музей "Чорнобиль" просить вас заповнити анкети для книги памяті, та надіслати в м. Київ, звертайтеся в офіс.

------------------------------------------------------------------------

Цього року буде надрукована книга пам'яті «Чорнобиль. Коломийщина. 25 років потому» просимо всіх заповнити та здати анкети за адресою бул.Л.Українки, 7/8.

Анкета

для Книги пам`яті
«Чорнобиль. Коломийщина. 25 років потому»

Переглянути

Міжнародний день захисту дітей відсвяткували і коломийські діти-чорнобильці.

Переглянути

-----------------------------------------------------------------

Наші реквізити:

  • бул.Л.Українки, 7/8, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78200
    тел.(факс): (03433) 2 14 52, тел.моб. (097) 643 35 35  e-mail: viktorpoznik@yandex.ru
    р/р 26004060207475 ІФФ ПриватБанк МФО 336677, КодЄДРПОУ 35901345Голова правління В.Познік

Голова комітету «Діти Чорнобиля» о.І.Остафійчук

Переглядів: 1799 | Додав: viktor | Теги: Коломийська громадська організація , Коломия СЧУ, Чорнобильці Коломийщини, Віктор Познік, Коломия Чорнобиль | Рейтинг: 5.0/11
Всього коментарів: 111 2 »
11 Віктор  
0
так

10 Віктор  
0
будемо-Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області почувається вдячно разом з Віктором Позніком у Коломийський Міськрайонний Суд.
6 год · Kolomyya ·
Урочистості з нагоди Дня працівників суду

В офіційній урочистій обстановці в Коломийському міськрайонному суді відбулися збори колективу. Відкрив захід, присвячений професійному святу, голова установи Volodimir Pyatkovsky . Він розповів, зокрема, про історію свята, підбив підсумки роботи, відзначив кращих та привітав колектив.
З вітальним словом звернувся до всіх присутніх отець Іван Остафійчук церкви Святого Архистратига Михаїла, який є головою комітету «Діти чорнобиля». Він подякував за налагоджену останнім часом плідну співпрацю між судом та громадською організацією «Коломийське об’єднання ветеранів, інвалідів, волонтерів «Союз Чорнобиль України» в особі голови правління Віктор Познік й побажав усього найкращого працівникам суду на нелегкому шляху становлення правової держави в Україні, а деяких відзначив грамотами.

Також очільник суду вручив нагороди суддям і працівникам апарату. Їх адресували Рада суддів України та Державна судова адміністрація України.

9 Віктор Познік  
0
ми є-Уже 32 роки
Віктор Познік: Найбільше хочу, щоб нас чули, і боюся нічних дзвінків
У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ століття — аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), розташованої у м. Прип’ять Київської області. Уже 32 роки відділяють нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії не перестає хвилювати: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс свiту багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Напередодні гіркої дати розмовляємо з Віктором Позніком, лідером осередку чорнобильців Коломийщини.
За списком до нашої організації належать близько пів тисячі осіб, - розповідає Віктор Іванович. – Не всі стають до лав товариства, багато хто, почувши, що ми окремих пільг не надаємо, розчаровано йде геть. Близько третини з усіх – ліквідатори, ще стільки ж – переселенці, діти зі статусом жертв Чорнобиля. Маємо десяток бійців АТО, серед них – кіборг Василь Кузьмин. Дбаємо про інтереси кожного, навіть коли за допомогою звертаються не члени нашої організації. Звісно, найбільше дошкуляють усім різні болячки, які з часом лиш загострюються. Є перелік хворіб, за якими одразу визначають колишніх чорнобильців, призначають лікування, пільги, групи інвалідності… Але є хвороби, які пов’язані з тим, що довелось пережити, з роками їх стає все більше. Хлопців кидали у Чорнобиль молодими, здоровими, але час і підступна радіація поволі роблять свою чорну справу. Тож маємо за обов’язок довести у лікарських кабінетах оцю пов’язаність – від цього залежить і можливість подальшого лікування у спеціалізованих медичних закладах, і розмір виплат, і статус людини. Скажімо, маємо у Мишині чорнобильця, інваліда першої групи Петра Ткачука. У нього, на жаль, перестали працювати обидві нирки. Завдяки спільним зусиллям через обласну клінічну лікарню вдалося придбати апарат для очищення крові в домашніх умовах, але його діагнозу не було у переліку «чорнобильських» хворіб і групу інвалідності він мав на підставі загального захворювання. Нам вдалося через експертну комісію змінити формулювання «загальне захворювання» на «хвороба, пов’язана з роботами з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС при виконанні військових обов’язків». Зміни суттєві – з другої чорнобильської категорії на першу, а також Петро отримав статус інваліда, ветерана війни першої групи інвалідності – з усіма належними виплатами. Це дуже важлива справа, адже нема нічого ціннішого за здоров’я і життя людини…Всіляко допомагаємо важко хворим побратимам-чорнобильцям Віктору Козловцю з Коломиї, який перебув уже дві онкооперації, пані Лесі з Княждвора, яка юною дівчиною після училища працювала кухарем у зоні ураження, і багатьом іншим…
Що найважче у Вашій роботі, пане Вікторе?
Нічні дзвінки. Бо це означає, що сталось щось невідворотне з кимось із наших…Скільки разів доводилось заспокоювати рідних під реанімацією, брати на себе вирішення різних питань вже у морзі…
Чого Ваші побратими потребують найбільше?
Щоб нас чули. Складається враження, що ми нікому не потрібні зі своїми болячками, бідами. Тепер держава має свіжий клопіт: війна, поранені, загиблі, їхні родини. До нас у День ліквідатора ніхто з влади на молебень не прийшов…
Турбує чорнобильців і пропонований урядом варіант монетизації усіх пільг. Їх і так «обрізали» добряче, а монетизація, на думку ліквідаторів, призведе до цілковитої несправедливості. Попри все, каже Віктор Познік, їхнє товариство активне і всіх громадських справах. Видали вже дві книги про чорнобильців, наповнюють сайт. Часи Євромайдану і війни на сході перетворили їх на сумлінних волонтерів, які не полишають цю благородну справу досі, систематично надсилають різноманітну допомогу і на передову, і у військові госпіталі. Здійснили уже п’яту прощу до храму в зоні відчуження – Свято-Іллінської церкви, де знаходяться чудотворні ікони: древня святого Миколая Чудотворця, і нові - «Чорнобильський Спас» та ікона Божої Матері «Чорнобильська». Традиційно відвідали Чорнобильський госпіталь в столиці і капличку в Пущі-Водиці, у дитячому диспансері радіаційного захисту населення, помолились за здоров'я дітей-чорнобильців, що там лікуються, за всіх, хто зазнав холодного атомного подиху. Головне, каже пан Віктор, попри все залишатись людьми. Кожен несе свій хрест, «авось і халява не пройдуть», а Бог ніколи не дає більше, ніж людина здатна витримати…
Василина Кожушна.

8 Віктор Познік  
0
ми-Віктор Познік
14 хв ·
хай з Богом спочивають всі наші побратими-ліквідатори аварії на ЧАЕС.що раптово покинули цей білий світ.вони занесені довічно у велику чорнобильську поминальну книгу...

7 Віктор Познік  
0
http://kolo-chornobyl.at.ua/news/nashe_zvernennja/2018-02-01-217#comments

6 Віктор Познік  
0
http://kolo-chornobyl.at.ua/news/naruga_firtashiv_nad_nami/2018-02-02-219#comments

5 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
підтримайте нас

4 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
все буде добре

3 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
живіть мирно.з богом

2 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
НЕ ГНІВИ БОГА

1-10 11-11
Ім`я *:
Email *:
Код *: