Головна » 2015 » Травень » 15 » Проща в Чорнобилі 2008 рік
9:51 PM
Проща в Чорнобилі 2008 рік

Чорнобильці рівненщини, коломийщини, київщини та луганщини на прощі в Свято-Ільїнському храмі м.Чорнобиль 30,03,2008 року

Переглядів: 561 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 8
8 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
ПРОДОВЖУЄМО СВОЮ ВОЛОНТЕРСЬКУ РОБОТУ І ГОТУЄМО ПОРЕДАЧУ В АРТЕМІВСЬК.В ГОСПІТАЛЬ.МАЄМО ВЖЕ МЕДИКАМЕНТИ І ШПРИЦИ.ШУКАЄМО ВАТУ ТА БИНТИ.МАЄМО ПАМПЕРСИ ТА СЕРВЕТКИ.МАЄМО РЕЧІ ТА ПРОДУКТИ.ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ДОПОМОГУ-ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС.З БОГОМ.

7 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
1 ЧЕРВНЯ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-СПІЛЬНО З ПІЦЕРІЄЮ.ВІД 10 ГОДИНИ ДО 16.00 ДІТИ МАЛЮВАЛИ.ЛІПИЛИ З ГЛИНИ ТА ПЛАСТИЛІНУ.БАВИЛИСЬ ТА МАЛИ СМАЧНИЙ ОБІД ТА СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ.ДЯКУЄМО ВСІМ.

6 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
30 ТРАВНЯ МИ ВІДПРАВИЛИ ДО КИЇВСЬКОГО ГОСПІТАЛЮ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ МЕДИКАМЕНТИ.ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ.ПАМПЕРСИ.СЕРВЕТКИ.ОДЯГ ТА ТРОХИ МЯСНИХ ПРОДУКТІВ.ВСЕ ПОЇХАЛО НАШИМ АВТОБУСОМ.ТАМ ВОЛОНТЕРИ ВЖЕ ОТРИМАЮТЬ І ПЕРЕДАДУТЬ НАШИМ ГЕРОЯМ.ХАЙ БОГ ПОМАГАЄ.

5 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
29 ТРАВНЯ СПІЛЬНО З СПІЛКОЮ ВОЇНІВ АТО.КОЛОМИЙСЬКИМ МВ УВС ТА ВОЇНАМИ МИ ВІДБУЛИ СЛУЖБУ БОЖУ ЗА ВСІХ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ УКРАЇНСЬКИХ В ДИТЯЧІЙ ЦЕРКІВ.ЯКРАЗ МИНАЄ РІК З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ ПЕРШИХ ЧОТИРЬОХ
ВОЇНІВ-ГОЛОСКІВ.ТОРГОВИЦЯ.ЛІСНИЙ ХЛІБИЧИН.ФРАНКІВСЬК.РАЗОМ З СВЯЩЕННИКОМ ТА РОДИНАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ МИ ВІДВІДАЛИ ВСІ МОГИЛИ.ТА ПОМОЛИЛИСЬ ЗА ВОЇНІВ НАШИХ.ЩО ЗАГИНУЛИ У ВІЙНІ З КРЕМЛІВСЬКИМИ ФАШИСТАМИ.ХАЙ З БОГОМ СПОЧИВАЮТЬ.

4 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
ВОЛОНТЕРСТВО-ЦЕ СТАН ДУШІ.ЦЕ ПОКЛИКАННЯ.ЦЕ ТЯЖКА ПОВСЯКДЕННА ГРОМАДСЬКА РОБОТА ЗА ПРОСТИБІГ.ЩО ДАЄ РЕЗУЛЬТАТ.ПРИНОСИТЬ ЛЮДЯМ ДОБРО І РАДІСТЬ.ДЯКУВАТИ БОГУ МИ Є ВОЛОНТЕРСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ...АЛЕ ВОЛОНТЕРСТВА НЕ БУВАЄ У ПАРТІЙ І СЕКТ.ЧИНОВНИКІВ І ДЕПУТАТІВ....ВОЛОНТЕРСТВО ЖИВЕ З НАРОДОМ.З ЛЮДЬМИ.ДОБРА ТА МИРУ.ЗДОРОВ.Я ТА ЗЛАГОДИ НАМ.ХАЙ БОГ ПОМАГАЄ.

3 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
Ми знову збираємо передачу нашим пораненим бійцям в госпіталь столиці.вже маємо трохи медикаментів та коштів.з богом.

2 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
МИ ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ І ЯК ВОЛОНТЕРСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-НЕДАВНО ПОБУВАЛИ НА РІВНЕНСЬКОМУ ПОЛІГОНІ.ЗУСТРІЛИСЬ З БІЙЦЯМИ.НАШІ ЛІКВІДАТОРИ ТЕЖ Є СЕРЕД НИХ.НАДАЛИ ПОСИЛЬНУ ДОПОМОГУ ТА ПОПОВНИЛИ ХЛОПЦЯМ РАХУНКИ НА ТЕЛЕФОНАХ НА СУМУ 1000 ГРН.ДЯКУВАТИ БОГУ ВОЇНИ МОЛОДЦІ-ДАЙ БОГ ЇМ ЗДОРОВ.Я ТА ВИТРИМКИ.ЩОБ ПОДОЛАТИ КРЕМЛІВСЬКУ ЧУМУ ТА ПОВЕРНУТИСЬ ЖИВИМИ ДОДОМУ З ПЕРЕМОГОЮ.

1 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ.ДЯКУВАТИ БОГУ.ЩО ЖИВІ.

Ім`я *:
Email *:
Код *: