![](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12705470_229286107407987_8916998371217312495_n.jpg?oh=16ce87b4410baf5068f43a392e226f05&oe=5722A6E1)
Просимо чорнобильців.афганців.інвалідів війни.учасників бойових дій та всіх небайдужих.особливо журналістів ІФ області підтримати нас в тому.що обласна профспілка-кпрс перевізників самочинно відмінила весь пільговий проїзд в області.влада мовчить і щось жує. а Коломийська автостанція.що була нишком продана не знати коли і кому за 5-7 грн....в п.ятницю-5 лютого припинила надавати всім пільговикам безкоштовні квитки на проїзд по області та району...мовчки.без попередження.без пояснень.тому ми і підняли шум ще 20 лютого в с.Пилипи перевізник відмовився взяти чорнобильця-афганця в ПАЗ.в с.Ковалівка теж саме.....ми три рази звертались з листами в Коломийську РДА.....мовчать...ми не будемо мовчати.просимо побратимів підтримати нас по цілій державі.це наруга і геноцид інвалідів всіх груп та категорій.народ піднімайтесь.перевізники мають бути позбавлені маршрутів та ліцензій за злісне ухиляння від виконання чорнобильського та інших законів по захисту пільговиків.
|