Головна » 2014 » Жовтень » 6 » ПРОСТО РОБІТЬ ДОБРО
7:14 PM
ПРОСТО РОБІТЬ ДОБРО

Переглядів: 1250 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 111 2 »
11 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
З СВЯТОМ ВАС-ДОРОГІ ПОБРАТИМИ.14 ГРУДНЯ 2014Р О 12.00 ГОД М .КОЛОМИЯ ВУЛ.І.МАЗЕПИ 88-КАПЛИЧКА ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ СПАС ВІДБУДЕТЬСЯ СЛУЖБА БОЖА ЗА ЗДОРОВ.Я ВСІХ ЧОРНОБИЛЬЦІВ ТА ЇХ РОДИН.ХАЙ БОГ ДОПОМАГАЄ ЗАВЖДИ...ТАКОЖ 14 ГРУДНЯ О 20.00 ГОД НА НАШОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ БУДЕ ПРИВІТАННЯ З СВЯТОМ-ДНЕМ ЛІКВІДАТОРА-ПІСНЯ"ДАЙ БОЖЕ".ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАС.ДЯКУЄМО.З БОГОМ.

10 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
ДЯКУЄМО А.Ф.КОЛЯДІНУ ЗА ПРОВЕДЕНУ КОНФЕРЕНЦІЮ.ДОБРА СПРАВА...МИ ТЕЖ ПРАЦЮЄМО-ЗІБРАЛИ 100 КГ ТЕПЛОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ ДЛЯ НАШИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ.ВІДПРАВИЛИ В ПУЩУ...НАШИМ ВОЇНАМ В ГОСПІТАЛІ В СТОЛИЦІ ВІДПРАВИЛИ ДВА РАЗИ ПО 500 ГРН НА КАРТОЧКИ ПРИВАТБАНКУ.А ТАКОЖ ПОПОВНИЛИ РАХУНКИ НА ТЕЛЕФОН 10 РАЗ ПО 100 ГРН НАШИМ ВОЇНАМ ТА ЧОРНОБИЛЬЦЯМ НА СХОДІ.ВСІМ ДЯКУЄМО.З БОГОМ.

9 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
ПРОСИМО ДОПОМОГТИ ЗНАЙТИ ДВІ ІНВАЛІДНІ КОЛЯСКИ.

8 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
МИ ВЖЕ ЗМОГЛИ ВІДПРАВИТИ 6 БРОНЕЖИЛЕТІВ КЛАСУ +4.3000 ГРН ПЕРЕВЕЛИ НА МОБ ТЕЛ НАШИХ ВОЇНІВ ТА ЧОРНОБИЛЬЦІВ.ВІДПРАВИЛИ БІЛЬШЕ ТОННИ-68 МІШКІВ ДОПОМОГИ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ СХОДУ.5 МІШКІВ ТА 4 ЯЩИКИ ТЕПЛИХ І ДИТЯЧИХ РЕЧЕЙ НАШИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ В ПУЩУ ВОДИЦЮ.5 МІШКІВ ОДЯГУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ В ТЕРЦЕНТР.2 ЯЩИКИ ПРОДУКТІВ НАШИМ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ В ГОСПІТАЛЬ В СТОЛИЦЮ.ЗАРАЗ ЗБИРАЄМО ЩЕ ОДНУ ПЕРЕДАЧУ.ТАКОЖ ШУКАЄМО ІНВАЛІДНУ КОЛЯСКУ КІМНАТНУ ДЛЯ ЧОЛОВІКА БЕЗ НІГ.ВАГА 120 КГ-ІНВАЛІД...ТА ДИТЯЧУ ІМПОРТНУ КОЛЯСКУ-ДИТИНА.ХЛОПЧИК 10 РОКІВ-ДЦП.ДЯКУВАИМ БОГУ.ПРАЦЮЄМО.

7 віктор познік  
0
ДЯКУВАТИ БОГУ-ВИБОРИ ПРОЙШЛИ СПОКІЙНО...ОДНАК ВСІ ХТО ГОЛОСУВАВ ЗА ЮЛЮ-ЛЯШКО-ОППО ЗОВСІМ НЕ МАЮТЬ РОЗУМУ І СОВІСТІ.НАРОД КАЗИТЬСЯ З ЖИРУ...ДУРДОМ ПОВНИЙ.ТЕ Ж САМЕ І МАЖОРИТАРКА.САМІ СЕБЕ НИЩИМ...ЗДОРОВ.Я І МИРУ.З БОГОМ.

6 віктор познік  
0
НІЯКИХ АКЦІЙ ПЕРЕД ВИБОРАМИ-НЕ ВЕДІТЬСЯ.БО ПАРТІЯ НАС ДУРИТЬ....22 ЖОВТНЯ ПРОСТО РОБІТЬ СВОЮ РОБОТУ.МИРУ І ЗДОРОВ.Я.З БОГОМ.

5 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
РАЗОМ З С.ПРОЦЕК ТА О.В.БІЛИК БУЛИ В ПУЩІ ВОДИЦІ-В КАПЛИЧЦІ БУЛА СЛУЖБА БОЖА ЗА ЗДОРОВ.Я ВСІХ ЧОРНОБИЛЬЦІВ.ЗАРАЗ ТАМ ЛІКУЄТЬСЯ 170 ДІТЕЙ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ.З БОГОМ.ДЯКУЄМО КОЛЕКТИВУ ДИСПАНСЕРУ ТА ВСІМ ПРИСУТНІМ.

4 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
НАША ДОПОМОГА ЗАВТРА ВЖЕ БУДЕ В ХАРКОВІ.ДЯКУЄМО ВСІМ.ХТО ПІДТРИМАВ ЧОРНОБИЛЬЦІВ-БЕЗ СЕКТО-ПАРТІЙ...АЛЕ З НАРОДОМ.З БОГОМ.

3 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
14 ЖОВТНЯ НА ПОКРОВУ ЩЕ ОДНІЙ НАШІЙ КАПЛИЧЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ СПАС МИНАЄ 5 РОКІВ-ВОНА ЗНАХОДИТЬСЯ В ПУЩІ ВОДИЦІ.В ДИТЯЧОМУ ДИСПАНСЕРІ РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ-ПЕРША КАПЛИЧКА В ЛІКАРНЯХ СТОЛИЦІ...14.10.14Р О 12.00 ГОД В КАПЛИЧЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ СЛУЖБА БОЖА ЗА ЗДОРОВ.Я ВСІХ ЧОРНОБИЛЬЦІВ.ДІТЕЙ.ВДІВ.ПРОСИМО ВАС БУТИ ПРИСУТНІМИ.ХТО ЗМОЖЕ.ДЯКУВАТИ БОГУ.ЩО МИ РАЗОМ.ВСІМ ПОБРАТИМАМ МИРУ І ЗДОРОВ.Я.ХАЙ БОГ ПОМАГАЄ.

2 ВІКТОР ПОЗНІК  
0
14 ЖОВТНЯ-НА ПОКРОВУ.НАШІЙ КАПЛИЧЦІ В КОЛОМИЇ=ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ СПАС.МИНАЄ 12Р...ДЯКУВАТИ БОГУ.ЩО ВОНА В НАС Є І ЛІКУЄ НАШІ ДУШІ...

1-10 11-11
Ім`я *:
Email *:
Код *: