Головна » 2022 » Серпень » 6 » Вже й серпень, Божечко. Вже й серпень. Він вистоїть в бою, він стерпить. Зустріне осінь біля ставу. Обтрусить грушку златоглаву. Дістане клю
12:31 PM
Вже й серпень, Божечко. Вже й серпень. Він вистоїть в бою, він стерпить. Зустріне осінь біля ставу. Обтрусить грушку златоглаву. Дістане клю

Переглядів: 48 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 viktor  
0
иВже й серпень, Божечко. Вже й серпень.Він вистоїть в бою, він стерпить.Зустріне осінь біля ставу.Обтрусить грушку златоглаву.Дістане ключики від раюЙ полине соколом до гаю.До річки - ноги мити босі.До поля - спати на покосі.Вже й серпень. Літечко на возі.Вже його коні на дорозі.Куди вони, кого везуть.І вже тумани ген повзуть.І сонце сяє, та не так.Стовбичить в плоті пастернак.Товче картоплю мати в ринці.Лежить петрушка у торбинці.Вже серпень. Вже Іллі Пророка.Береза виросла висока.Трава руда, і пижма й рутаЗаплутались в берізки путах.До Маковія йде поволі.

2 viktor  
0
ьВже й серпень, Божечко. Вже й серпень.Він вистоїть в бою, він стерпить.Зустріне осінь біля ставу.Обтрусить грушку златоглаву.Дістане ключики від раюЙ полине соколом до гаю.До річки - ноги мити босі.До поля - спати на покосі.Вже й серпень. Літечко на возі.Вже його коні на дорозі.Куди вони, кого везуть.І вже тумани ген повзуть.І сонце сяє, та не так.Стовбичить в плоті пастернак.Товче картоплю мати в ринці.Лежить петрушка у торбинці.Вже серпень. Вже Іллі Пророка.Береза виросла висока.Трава руда, і пижма й рутаЗаплутались в берізки путах.До Маковія йде поволі.

1 viktor  
0
Вже й серпень, Божечко. Вже й серпень.Він вистоїть в бою, він стерпить.Зустріне осінь біля ставу.Обтрусить грушку златоглаву.Дістане ключики від раюЙ полине соколом до гаю.До річки - ноги мити босі.До поля - спати на покосі.Вже й серпень. Літечко на возі.Вже його коні на дорозі.Куди вони, кого везуть.І вже тумани ген повзуть.І сонце сяє, та не так.Стовбичить в плоті пастернак.Товче картоплю мати в ринці.Лежить петрушка у торбинці.Вже серпень. Вже Іллі Пророка.Береза виросла висока.Трава руда, і пижма й рутаЗаплутались в берізки путах.До Маковія йде поволі.

Ім`я *:
Email *:
Код *: