Головна » 2018 » Березень » 28 » запрошуємо на збори
11:30 AM
запрошуємо на збори

Віктор ПознікКоломийська громадська організація інвалідів\Союз Чорнобиль України\

3 хв · 

 

29 березня 2018р в офісі нашої організації-б-р Л.Українки 7/8.відбудуться збори обох наших організацій.де буде звіт голови правління про виконану попередню роботу та волонтерський звіт.звіт про п.яту прощу нашу до чорнобильського храму.питання соцзахисту та пенсійного забезпечення.підготовка до 32-х роковин чорнобильського лиха.запрошуємо всіх.

 

Переглядів: 350 | Додав: viktor | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 Віктор Познік  
0
Віктор Познік‎Коломийська громадська організація інвалідів\Союз Чорнобиль України\
Вчора ·

29 березня 2018р о 10.00 год в офісі нашої організації-б-р Л.Українки 7/8.відбудуться збори обох наших організацій.де буде звіт голови правління про виконану попередню роботу та волонтерський звіт.звіт про п.яту прощу нашу до чорнобильського храму.питання соцзахисту та пенсійного забезпечення.підготовка до 32-х роковин чорнобильського лиха.запрошуємо всіх.Збори відбулись.все обговорили.працюємо далі.найбільша в нас біда-ціна 3 грн за 1 квт світла в офісі.також звертаємось до небайдужих допомогти нам купити б.у. ноутбук для організацій наших.всім дякуємо.з Богом. — із Михайло Гандзюк, Леся Скрипник, Світлана Сандуляк та 14 інших в Місто Коломия.

2 Віктор Познік  
0
пора нам зібратись.у нас ціна за світло в офісі здирницька-3 грн за 1 квт...такої наруги немає ніде.це жах.

1 viktor  
0
Віктор ПознікКоломийська громадська організація інвалідів\Союз Чорнобиль України\3 хв ·  29 березня 2018р в офісі нашої організації-б-р Л.Українки 7/8.відбудуться збори обох наших організацій.де буде звіт голови правління про виконану попередню роботу та волонтерський звіт.звіт про п.яту прощу нашу до чорнобильського храму.питання соцзахисту та пенсійного забезпечення.підготовка до 32-х роковин чорнобильського лиха.запрошуємо всіх.

Ім`я *:
Email *:
Код *: