![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/97823072_756647065101232_4047867970511175680_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=110474&_nc_ohc=FafJOSuN5gcAX-DkA_3&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=abfdd6550c669f86fb80813829f576f5&oe=5EFD9FE9)
Ось воно! Символ ЩАСТЯ! Чи то СВАСТЯ. Чи то СВАРГА! Мабуть для того, щоб українці не були щасливими, це «страшне» слово вже понад сто років вилучено з усіх словників української мови, включно з сучасними. Тим паче, що на давньоіндійській мові — санскриті, сварга означає «рай». Тому в повоєнний час народні вишиванки, писанки, рушники з цим «нацистським» символом просто знищувалися. Та й досі, нажаль, мало хто знає, що насправді означає цей символ...