![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/123799689_1075380839582127_4550324116228509839_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=U8ldLidZOusAX-9P-dm&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=5250500893dde421e557453eb919da38&oe=5FCC4775)
Коломия.наша капличка-чорнобильський спас.Ми просимо вас допомогти в нашій волонтерській праці...5168 7427 2650 9064-приватбанк.зараз починаємо готувати вже 31-у передачу за рік на передову та в госпіталі.не забувайте.що в нас війна з фашистами кремля.та з своїми чиновниками високих рангів.
Велика дякаВіктор Познік.Yuliya Tolmachova.О.Кукла. дякуємо нашим жінкам-волонтерам М.Кенюк .пані Галина. та Л.Волощук.М.Познік.М.Негрич.А.Кошкін.о.Іван Остафійчук.Д.Благий.всім здоров.я.долучайтесь.небайдужі і допомагайте.відправили 30 передачу.дякувати Богу.дякуємо всім за допомогу.пораду та молитву і сприяння.ПРАЦЮЄМО.дякувати Богу.5168 7427 2650 9064-приватбанк.н
...
Читати далі »