![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/174690993_1181756045611272_1031946072046735695_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_map=test-rt&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=B4H6sAfqdPkAX8uFgVD&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=972b721e60fd9e7223c406a32338e85a&oe=60A2FF90)
В Коломиї вже 32роки успішно працює найбільша і найкраща в області організація ветеранів.інвалідів.волонтерів. маємо борги.але з нового року продовжили своє волонтерство-готуємо вже сьому передачу на передову та для хворих онко-дітей.переслали 5000 грн.дякувати Богу та нашим помічникам-волонтерам.з Богом.життя продовжується.Пуща Водиця- там є наша друга капличка-чорнобильський спас.32 роки нашій організації 26 квітня-та 35 роковини чорнобильського лиха.нас все менше.kolo-chornobyl.at.ua...viktorpoznik@ukr.net.
5168742726509064-картка приват...хай Бог помагає нам всім.по ремонту каплички-нам потрібні 30.000гр дякуємо о.І.Остафій
...
Читати далі »