Головна »
2018 » Листопад » 21 » З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ...
11:55 AM З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ... |
![](https://scontent.fiev3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46513951_1459955037472217_5637456485114970112_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fiev3-1.fna&oh=af933b177b7579d00000dd1fe90f293c&oe=5C6F8B27) ![](https://scontent.fiev3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46503795_578725649247651_3119052215822581760_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev3-1.fna&oh=9ddfdc38edc768d9905c57eaa9dd7cc1&oe=5C6A88D1) ![](https://scontent.fiev3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46502305_578726362580913_88725030673842176_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fiev3-1.fna&oh=707cfc8aebbebf2509217fa2d6ec8838&oe=5CB1FFEA) ![](https://scontent.fiev3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46505762_578723925914490_7584489534054727680_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev3-1.fna&oh=92c2669e7bdeffae7c99f818e620410f&oe=5C63971C) Віктор Познік У світі злому і холодному,
де щастя зіткане з прощань,
чи ми пробачим одне одному
цю несподівану печаль?
Чи будем вік себе картати?
Але за віщо, Боже мій!
За те, що серце калатати
посміло в ніжності німій?!
За ті передані привіти?
За тихий погляд, що п'янить?
Нехай це сонечко посвітить.
Нехай ця туга продзвенить.
#ЛінаКостенко #Ліна #Костенко
|
Переглядів: 384 |
Додав: viktor
| Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 3 | |
0
ми- Віктор Познік У світі злому і холодному, де щастя зіткане з прощань, чи ми пробачим одне одному цю несподівану печаль? Чи будем вік себе картати? Але за віщо, Боже мій! За те, що серце калатати посміло в ніжності німій?! За ті передані привіти? За тихий погляд, що п'янить? Нехай це сонечко посвітить. Нехай ця туга продзвенить. #ЛінаКостенко #Ліна #Костенко
|
0
так- Віктор Познік У світі злому і холодному, де щастя зіткане з прощань, чи ми пробачим одне одному цю несподівану печаль? Чи будем вік себе картати? Але за віщо, Боже мій! За те, що серце калатати посміло в ніжності німій?! За ті передані привіти? За тихий погляд, що п'янить? Нехай це сонечко посвітить. Нехай ця туга продзвенить. #ЛінаКостенко #Ліна #Костенко
|
0
Віктор Познік У світі злому і холодному, де щастя зіткане з прощань, чи ми пробачим одне одному цю несподівану печаль? Чи будем вік себе картати? Але за віщо, Боже мій! За те, що серце калатати посміло в ніжності німій?! За ті передані привіти? За тихий погляд, що п'янить? Нехай це сонечко посвітить. Нехай ця туга продзвенить. #ЛінаКостенко #Ліна #Костенко
|
|
|
|