30-ліття Чорнобиля
![](http://picua.org/img/2016-04/07/4dg4m19mcy5y29oeg74jhzj54.jpg)
Народна шана за подвиг
В останній день березня ВГО «Країна» під патронатом Президента України Петра Порошенка, Державного управління справами вшановували у столичному Українському домі ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Урочистості відбувались з нагоди 30-річчя трагедії. Івано-Франківщину представляла делегація у складі трьох осіб, з Коломиї запрошення отримав голова правління громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. Україна» Віктор Познік.
![](http://picua.org/img/2016-04/07/92q19wac3a8i3462ncpeuh2ix.jpg)
–Попередньо разом з колегою-чорнобильцем Романом Перцовичем ми відвідали військовий госпіталь у Ірпіні, – розповідає Віктор Іванович. – Їхали вже традиційно не з по
...
Читати далі »