![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120064179_1039077529879125_4691743084586805438_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RMuIskcnap0AX9MAnuT&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=6a1a85f61a2f0efe29a0b44e36b13995&oe=5F915EEB)
Громадська організація "Коломийське об.єднання ветеранів.інвалідів.волонтерів"Союз Чорнобиль України"стурбована бездіяльністю і безпораднісю ІФ ОДА.ІФ облради.повною бездіяльністю міської влади в м.Коломия.Коломийської РДА.та Коломийської райради по відношенню до безкоштовного проїзду пільговиків.УБД.ВЕТЕРАНІВ.АФГАНЦІВ.ЧОРНОБИЛЬЦІВ по місту та району.І знову випливла нам всім добре знайома нач.Коломийської автостанції.що на рік по 5 разів відміняє всі ЗАКОНИ УКРАЇНИ про безкоштовний проїзд пільговиків і силою заставляє перевізників писати заяви про те.що вони відмовляються возити пільговиків безкоштовно.чому цю пані там тримають-нам невідомо.але ми вже не
...
Читати далі »