![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122479001_1064452050675006_4814773564947569824_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Sk_I5cHlJMkAX-Z3r2G&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=36f1e02f34cc525e58d1159a0188ce37&oe=5FBB533B)
5168 7427 2650 9064-приватбанк...Yuliya Tolmachova-Вночі приїхала з поїздки і зразу отримала подаруночки -посилки.дякуємо
за вишиванки військовим .Вони чудові,щиро Вам вдячна за допомогу. Це будуть чудові подарунки нашим захисникам. Дякую Вам велике і за подаровану вишиванку мені,вона неймовірно гарна.Велика дякаВіктор Познік.Yuliya Tolmachova дякуємо нашим жінкам-волонтерам М.Кенюк .пані Галина. та Л.Волощук.М.Познік.з Богом.всім здоров.я.долучайтесь.небайдужі і допомагайте.у нас війна продовжується з фашистами кремля.відправили 30 передачу.дякувати Богу.5168 7427 2650 9064-приватбанк.Ми щиро дякуємо нашим волонтерам пані Марії Кенюк.пані Людмилі Волощ
...
Читати далі »