![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27458911_403742553412629_7742770727576232373_n.jpg?oh=3dea8a3346c79521e1da7df2d0af7662&oe=5B23A909)
Ми нині знову відправили нашу передачу.отриману від нашого волонтера з Італії пані Марії Кенюк в нашу 10-ту бригаду.а звідти все піде на передову...вся медицина-2 ящики.дві пачки памперсів.дві наші книжки для бібліотеки бригади.нашу ікону -чорнобильський спас.в різьбленій рамці.для каплички.що будується в розташуванні бригади.пан Мирослав Мурза нам подарував монітор.а ми подарували нашим воїнам.також пачку ксероксного паперу.3-х літрову баньку сала в ропі.дружина зготувала.2 л бальзаму Позніка.каву.та 2л ропи для сала.каністри для авт.теплий одяг.kolo-chornobyl.at.ua...це наш сайт.нам потрібен вживаний ноутбук для потреб наших двох організацій.в офіс...всім дякуємо.бажаємо здоров.я та мирного неба.нашим воїнам-перемоги та живими повернутись додому.хай Бог помагає
...
Читати далі »