![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28056713_412771615843056_4891514044678937283_n.jpg?oh=46e60072100284dca68f5536caf06d30&oe=5B1B496B)
Вчора в ратуші мене зустрів незнайомий хлопчина.ввічливий та соромязливий.сказав.що його мама нам хоче передати з Італії медицину для передової.а нині він приніс той пакунок медицини і передав нам для передової.то є дефіцитні і потрібні ліки для наших воїнів на передовій.просив не називати прізвищ ні його.ні мами...ми щиро вдячні таким сердечним людям українським.хай Бог вам допомагає.а пакунок незабаром буде відправлений на передову.з Богом........kolo-chornobyl.at.ua-наш сайт.